Hakkımızda

Asos, yüksek kaliteli alüminyum pencere, kapı ve cephe sistemlerinin lider tedarikçileri ile çalışır. Asos’un ürün grupları dünya çapında kullanılmaktadır. Tasarım, konfor, güvenlik ve enerji tasarrufu bakımından en yüksek talepleri karşılar.

Asos piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, tüm bina kabukları için yeni ürün ve hizmetleri takip etmektedir.

Mimar ve yatırımcılara uzun yıllardır hizmet veren Asos pencere, kapı ve cephe çözümleri olmak üzere birçok farklı inşaat projelerinin üretim ve uygulama alanlarının çözüm ortağıdır.

Kullandığımız profil ve ürünlerimiz; güvenlik, emniyet, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve dayanıklılık gibi birçok testten geçerek piyasa kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Pencere modellerimizde geniş aksesuar yelpazesi ve şık tasarım seçenekleri ile müşterilerinden tam not almaktadır.

Kapı modelleri, dış kapılar, balkon kapıları, villa kapıları veya kış bahçesi kapıları gibi farklı tiplerde sunulmaktadır. Kapı çözümleri, yüksek düzeyde ısı yalıtımı, enerji tasarrufu, tehlikeleri ortadan kaldıran güvenlik sistemi ve her şeyi otomatikleştirmenize olanak tanıyan akıllı kullanım seçenekleri ile etkileyicidir.

Ayrıca projenize özel kapı modelleri tasarlamak, kişiselleştirmek ve tercihlerinize göre kullanım alanları yaratmak mümkündür.

Asos’un servis tecrübesi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamaktadır. Sipariş ve teklif aşamasından sonra Asos’ta üretilen ürünleriniz usta eller tarafından güvenli bir şekilde montajı yapılır.

Asos’un tecrübesi, deneyimli kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı, farklılaştırmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımasını sağlamaktadır. Projelerinizde firmamızın üstün hizmet anlayışından yararlanarak mükemmel bir satın alma deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz

Tasarım Hizmetleri ve Danışmanlık

Asos Mimari Sistemler olarak, alanında tecrübeli ekimiz ile projelerinizde; Tasarım, Teklif, Detay, Uygulama, Lojistik vb. gibi konularda çözüm ortaklığı yapıyoruz. Sadece Alüminyum kapı ve pencere ile sınırlı olmayan, oldukça geniş ürün ve malzeme portföyümüzün yanı sıra, kişiye ve projeye özel tasarım ve uygulamalarımız ile sektöre öncülük etmekteyiz.

İmalat

İstanbul Ataşehir’de bulunan 500m2 kapalı alanlı imalathanemizde, bilgisayar destekli işlem merkezleri, yeni ve güncel imalat parkuru, uzun yıllar sektör tecrübesi olan imalat ekibimiz ve kalite kontrol personellerimiz ile her zaman en iyi imalatı yapmayı hedefliyoruz. Avrupa’dan Asya’ya Dünya’nın farklı şehirlerine sevk edilen ürünlerimiz, ilgili ülkenin standartlarını karşılayacak şekilde üretilmekte, kalite kontrolden geçirilmekte ve ambalajlanarak sandıklanmaktadır.

Montaj

Asos Mimari Sistemler olarak, malzeme montajının, imalat kadar önemli olduğuna inanıyor ve bunu ciddiye alıyoruz. Alanında uzman ve yalnızca Asos ailesinin ferdi olan montaj ekibimiz ile Dünya’nın her yerinde, gereken standartları göz ardı etmeksizin birinci kalite işçilik sunuyoruz.

 

Asos Teşhir Salonu

about page img

Asos’un teşhir salonunu neden ziyaret etmelisiniz?

Projeniz için ürünleri yerinde görerek, güvenlik ve işlevselliğini deneyimleyerek doğru ürünü seçmek avantajlıdır.

Teşhir salonmuz, çok çeşitli dokular ve seçimler ile minimal tasarımdaki en son mimari trendlerin keşfedilebileceği, ihtiyaç ve gereksinimlerinizin karşıladığı bir yerdir.

Aşağıdaki ürün grupları için tüm seçenekleri keşfedebilirsiniz.

- Pencereler ve Kapılar

- Giriş Kapıları

- Perde Duvarları

- Pergolalar

- Aksesuvarlar